شرکت کیمیا کهربای مبین

طراحی و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی

×

مقام اول فناوري

افتخارات

همایش دستاوردهای پارک علم و فناوری و مراکز رشد استان کرمان در روز 25 خرداد ماه 1390با حضور آقای دکتر جبار رشیدی مشاور معاونت پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و آقای دکتر سیدی معاون پژوهشی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همچنین جمعی از مسئولین استانی، مدیران پارک های علم و فناوری و مراکز رشد، اعضای هیئت علمی دانشگاه، ناظرین و شرکت های فناور در محل سالن همایش های مرکز بین المللی علوم و تکنولوژی پیشرفته برگزار گردید.

مهمترین هدف از برگزاری این همایش را می توان اعطای جایزه فناوری به واحد های برتر مستقر در پارک و مراکز رشد استان کرمان و همچنین برپایی نمایشگاهی از دستاوردهای شرکت های مستقر در پارک و مراکز رشد استان عنوان کرد.
این همایش در دو بخش مراسم سخنرانی/ اهدای جوایز و نمایشگاه ارائه دستاوردها برگزار شد. در بخش نخست این همایش دکتر امین باقی زاده سرپرست پارک علم و فناوری ضمن خیر مقدم به مدعوین، گزارشی درخصوص فعالیت های پارک علم و فناوری کرمان ارائه داده و به نتایج حاصل از علوم و فناوری اشاره نمودند که ایجاد ثروت در دنیای کنونی براساس فناوری صورت می گیرد.
سپس دکتر محمدجواد خانجانی رییس مرکز بین المللی علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی هدف از برگزاری این همایش را نهادینه کردن فرهنگ نوآوری در استان کرمان دانستند و بر لزوم بومی سازی صنعت و تکیه بر توان نیروهای متخصص داخلی تاکید کردند.
آخرین سخنران این بخش از همایش مهندس فرهاد راهداری مدیر مراکز رشد استان کرمان بودند که ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های چندساله پارک و مراکز رشد استان کرمان، مهمترین هدف برگزاری همایش را ارائه دستاوردهای شرکت های مستقر بیان نموده و خواستار حمایت هر چه بیشتر مسئولین از شرکت های دانش بنیان شدند. ایشان همچنین به انتخاب شرکت های فناوران ارتباطات برتر، پرتوپژوه اینده، بردهای هوشمند ایرانیان و کرمان گل تاج به عنوان واحدهای برتر سال گذشته -1389- نیز اشاره نمودند.
بخش دوم همایش پس از پذیرایی با سخنرانی دکتر جبار رشیدی مشاور معاونت پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز شد که ضمن تشکر از برگزارکنندگان همایش، آن را فراتر از یک همایش و نمایشگاه و به عنوان بخشی از زنجیره تجاری سازی فناوری دانستند. همچنین دو رکن اساسی برای برخورداری یک جامعه از رفاه و امنیت را منابع انسانی و علوم و فناوری و محصولات فناوری پیشرفته دانستند و تأکید کردند که برای پیشرفت هر دو عنصر در کنار یکدیگر نیاز است و هیچ کدام به تنهایی کارآیی لازم برای این امر را ندارند.
دکتر سیدی معاون پژوهشی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سخنران بعدی بودند که توصیه هایی را درخصوص برگزاری همایش ها و جشنواره مطرح ساختند و بر برگزاری نمایشگاه محصولات شرکت های دانش بنیان در سطح جامعه تاکید کردند. همچنین ایشان نقش پارک ها و مراکز رشد را در برقراری ارتباط بین سه بخش دولت، دانشگاه و صنعت را بسیار مثبت ارزیابی کردند و بر لزوم ایجاد سیستم حمایتی به منظور حمایت از شرکت های مستقر در پارک ها و مراکز رشد تأکید فراوانی داشتند.

آخرین سخنران این همایش مهندس مهرشاد معاون استانداری کرمان بودند که بر لزوم شرکت در نمایشگاه های بین المللی و عرضه محصولات دانش بنیان تاکید کرده و این امر را در جهت پیشرفت کشور ضروری دانستند.
در انتهای مراسم به سه واحد برتر برگزیده تندیس و جایزه فناوری اعطا شد که عبارت بودند از:
1-برگزیده جشنواره شرکت کیمیا کهربای مبین به مسئولیت مبین آقاپور
2- شرکت آینده سازان دروازه علوم و فناوری اطلاعات به مسئولیت مظفر ذیحیات کرمانی
3- کانون آگهی و تبلیغات کیمیا به مسئولیت حامد زندوکیلی

آخرین به‌روز رسانی: شهریور ۱۶, ۱۳۹۵

 • تماس با ما

  تلفن : en}(+98) 021 66396570

  فکس: en}(+98) 021 66396570

  تلفن همراه: ۰۹۳۵۸۷۱۳۱۸۲

  ايميل: bionicmobin@gmail.com

  نشانی : {:fa}تهران،بزرگراه فتح. کیلومتر چهارم.خیابان فتح سیزدهم.مجتمع صنعتی پایتخت.واحد صنعتی c19. واحد اداری c20

 • در تماس باشید

  برای دریافت بروشور و لیست قیمت ایمیل خود را وارد کنید