شرکت کیمیا کهربای مبین

طراحی و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی

×

درباره

گروه تولیدی تحقیقاتی بیونیک مبین از سال ۱۳۸۳ تشکیل و اقدام به ساخت وطراحی قطعات مصرفی و دستگاههای ازمایشگاهی نموده و امروزه موفق به تولید اقلامی از دستگاههای ازمایشگاهی تحقیقاتی پزشکی شده است. در همین راستا این مجموعه درسال۱۳۸۷ شرکتی با عنوان (شرکت فنی مهندسی کیمیا کهربای مبین) تاسیس نمود.

از جمله نقاط قوت این مجموعه اخذ پذیرش از مرکز بین المللی علوم وتکنولوژی پیشرفته وعلوم محیطی میباشد که نشان از بازدهی و کیفیت بالای محصولات و خدمات است.

با افزایش روز به روز تقاضا و افزایش کیفیت تولید این شرکت امکانات کارگاهی بسیار مدرن و دقیقی را فراهم کرده و واحد تست و کنترل کیفیت محصول نیز وظیفه بررسی قطعات تولیدی را بر عهده دارد.

از جملع اهداف این واحد فناور رسیدن به سقف تولید دستگاههای ازمایشگاهی پیشرفته وبروز رسانی کیفیت و امکانات دستگاهها و قطعات تولیدی است .

یکی از توانمندیهای این شرکت ساخت و رفع نقص نمونه های مشابه خارجی تجهیزات است که به مصرف کننده امکاناتی بیشتر با قیمت تمام شده پایین تر و خدمات فعال را میدهد.

در راستای احترام به حقوق مصرف کنندگان این شرکت کلیه تولیدات خود را از تاریخ تحویل به مدت 1 سال گارانتی میکند و خدمات پس از فروش به مدت ۵ سال شامل کلیه تولیدات میگردد همچنین کلیه تولیدات این شرکت به صورت رایگان در محل تحویل و در صورت نیاز راه اندازی میشوند.

 • تماس با ما

  تلفن : en}(+98) 021 66396570

  فکس: en}(+98) 021 66396570

  تلفن همراه: ۰۹۳۵۸۷۱۳۱۸۲

  ايميل: bionicmobin@gmail.com

  نشانی : {:fa}تهران،بزرگراه فتح. کیلومتر چهارم.خیابان فتح سیزدهم.مجتمع صنعتی پایتخت.واحد صنعتی c19. واحد اداری c20

 • در تماس باشید

  برای دریافت بروشور و لیست قیمت ایمیل خود را وارد کنید